Duben 2011

Twitter 0.2

29. dubna 2011 v 15:04 | Nikol |  >Twitter.com
klik na celý článek


Rap !

27. dubna 2011 v 19:18 | Nikol |  Videos Ostatní
To je aspoň rap né jako nějakej Jay-z nebo Eminem ! ( bez uřážky ).

Eva's twitter 0.2

27. dubna 2011 v 19:05 | Nikol |  >Twitter.com
klik na celý článek


Hot news !

27. dubna 2011 v 10:39 | Nikol |  >Hot,News
Eva se opaluje v milovaném Mexiku. Tráví velikonoční víkend na téhle super pláži , kde sdíli fotogravie s námi fanoušky. Ale média nemají spád.

'Eva Longoria a její nový přítel, Eduardo Cruz, tráví spoustu času spolu v poslední době .

Zoufalé manželky a hvězda Cruz - dítě bratr Penélope Cruz - šel do Mexika s některými kamarády tento týden.(Eva v Mexiku tráví prázdniny)

Pár se procházeli po pláži v Mazatlan a později obědval s guvernérem státu Sinaloa, Mario Lopez Valdez. 'Eva's twitter 0.1

27. dubna 2011 v 10:37 | Nikol |  >Twitter.com
klik na celý článek a uvidíte fotografie z Evinýho Twitteru, které sama přidala.

On vacation in Los Cabos, 24th April

27. dubna 2011 v 10:23 | Nikol |  Candids 2011
klik na celý článek pro zobrazení fotografií

Pokračování DH

26. dubna 2011 v 20:44 | Nikol |  News o DH
Ano čtete dobře bude pokračování Zoufalých manželek ! Původně měl být definitivní konec na konci 7.série kvůli Tery Hatcher ( Susan Mayer) ,protože chtěla skončit, ale nakonec tuhle informaci odvolala a i se můžeme tešit ještě na 2. řady Zoufalých manželek.

Náběr Affs

26. dubna 2011 v 20:06 | Nikol |  > Affilates

Náběr AFFS

Ahoj tak když mám blog ve svých rukou tak bych chtěla přibrat nějaké poklady do mích Affs.
Kdo by chtěl tak se zapiště.

Potřebuji jen vědět
1) Jméno
2) Blog
3)O čem je blog ?
4) Proč by sis mě chtěla přidat ?

Těším se na Vás ! xoxo Nikol


About EVA

26. dubna 2011 v 19:28 | Nikol |  >About

Eva Longoria Parker

Povolání: Modelka, herečka
Věk: 36
Datum narození: 15. 03. 1975
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Znamení: Ryby
Výška: 157 cm

Eva Longoria se narodila 15. března 1975 v Corpus Christi, Texas ve znamení Ryb. Celé její jméno je Eva Jacqueline Longoria, měří 157cm. Její rodiče jsou Američané mexického původu. Pochází z katolické rodiny. Má tři starší sestry ( Esmeralda, Elizabeth, Emily). Jako jediná z nich má tmavou bravu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Více →TU

Interview 1

26. dubna 2011 v 18:48 | Nikol |  >Interviews

Jak se váš přítel a nastávající manžel Tony vyrovnává s vašimi milostnými scénami?

EVA: Líbí se mu. Podle něj je to legrační seriál. Je to vlastně jediný seriál, který se mu líbí, s výjimkou "24 hodin", a považuje ho za skvělý. Říká: "Jak to, že ty si můžeš líbat lidi a já je líbat nemůžu?" "Protože já jsem herečka."

Co je na něm vzácného? Proč je právě on pro vás ten pravý?

EVA: Tony? Jedna z nejúžasnějších věcí, která mě k němu přilákala, bylo to, že měl sny stejně velké jako já, víte, ať už šlo o cíle v basketballu nebo v rodině nebo... on si splní každý cíl, který si stanoví. Já jsem velmi podobná. Je to těžké, protože si myslím, že ve vztahu musí být opravdu dobrá kombinace. Pokud je jeden člověk hodně ctižádostivý a druhý ne, zůstane jeden z nich nejspíš pozadu a ten druhý ho přeroste. Tony a já jsme v tomto ohledu na stejné vlně.

Máte stejně velkých snů jako on? Popíšete mi některé jeho sny?

EVA: Já chci být filmová hvězda. Chci se dostat do takového bodu, abych po skončení "Zoufalých manželek" mohla natáčet jeden film za rok a po zbytek roku mohla vychovávat děti a být doma v Texasu.

Proč jste si tak moc přála stát se filmovou hvězdou?

EVA: Víte, miluju "Zoufalé manželky", protože Gabrielle je tak rozmanitá, a můžu proto dělat spoustu různých věcí. Kdybych hrála v nějakém jiném seriálu... Před "Zoufalými manželkami" jsem třeba hrála policistku a dost mě to štvalo, protože hrát policistku sedm let je hodně nudné. Jen si to představte. Nevím, kolikrát můžete říct "sejměte mu otisky prstů", "zatkněte ho". Takže Gabrielle miluju, protože ani za sedm nebo dokonce za deset let v tomhle seriálu se nebudu nudit. Na filmech se mi líbí to, že prostě ztvárníte postavu a pak ji opustíte. Pak začnete pracovat na něčem jiném a na konci to zase opustíte. Je to skoro jako milostný vztah se všemi těmi postavami, které ztvárňujete - musíte se do nich zamilovat, ale pak je musíte zase nechat jít a pokračovat svou vlastní cestou.

V seriálu chodí Gabrielle oblíkaná velmi sexy, což je věc, kterou obdivují japonské dívky. Kdo jsou vaši oblíbení návrháři?

EVA: Ráda se oblékám do věcí ovlivněných latinským stylem. Snažím se tenhle prvek vnášet do seriálu co možná nejvíc, využívat latinskoamerické návrháře. Angel Sanchez je jedním z mých nejoblíbenějších. Miluju taky věci Oscara de la Renty. Další je Edwardo Lucado, mexický návrhář. Vždycky se snažím propagovat latinskoamerické návrháře, protože miluju vliv latinské kultury v oblékání.

Gabrielle je velmi okouzlující. Co je okouzlující pro vás?

EVA: Nic. Nenávidím make-up. Nenávidím česání. Vy chlapi máte vlastně štěstí, že na sobě právě teď nemám pyžamo. Ráda se pěkně oblékám na různá udělování cen. Na ty musíte chodit ve večerních šatech a to mě baví. Naštěstí to probíhá jen třikrát v roce.

Posilujete?

EVA: Ano. Mám osobního trenéra a posiluju pětkrát týdně. Nebaví mě to. Musím to dělat, ale nechci.

Hraje v tom všem roli genetika?

EVA: Hraje. Moje máma je hodně malinká. Nevím. Prostě nemůžu přestat jíst. Právě teď jsem hrozně hladová. Prostě hodně jím. Ricardo, můj manžel, si ze mě při natáčení neustále utahuje. "Přestaneš už jíst?" A pak se chce najíst on a já jím před ním.

Je těžké udržet si pověst nejvíc sexy ženy na světě, která vás všude doprovází?

EVA: To mi lichotí. Myslím, že Tony z toho má větší radost, protože se tím může chlubit. Říká: "Moje holka je nejpřitažlivější na světě." Já osobně nevím. Nijak se nesnažím si tuhle pověst budovat. Není to věc, kterou by měl člověk ve svých rukou. Chci říct, že za to vděčím rodičům. Já s tím nemám nic společného.

Mluvila jste v rozhovorech o vibrátorech a Brazilcích a takových věcech. Mrzí vás to, nebo máte ještě nějaké další tipy?

EVA: Ne. Ne. Je to legrace. Vůbec jsem si neuvědomila, že takové poznámky by mohly mít globální dopad. Jen jsem řekla něco o vibrátorech pro "Self", což je ženský časopis tady v Americe, a jednalo se o otázku ženské sexuality, takže to bylo v téhle souvislosti v pořádku. Nešlo o nic takového jako kdyby se mě Jay Leno ptal: "Hele, máš vibrátor?" Mluvila jsem o tom, že by se ženy neměly bát zkoumat svou vlastní sexualitu. Byl to krásný článek. Ale když se ho zmocnil bulvár a vytrhl to, co jsem řekla, z kontextu... Nelituji ničeho, co udělám nebo řeknu. Necenzuruji se. Nerada se řídím způsobem myšlení "tohle bys neměla dělat nebo říkat". Jsem spokojená s tím, kým jsem, a moc mě nezjímá, jestli se vám to líbí nebo ne.

Je těžké být latinskoamerickou herečkou v Hollywoodu?

EVA: Ano a ne. Já měla velké štěstí, protože jsem vlastně vždycky měla práci. Hrála jsem nestereotypní role. Nikdy jsem nehrála hospodyni. Nikdy jsem neměla žádnou roli, která by degradovala naši kulturu nebo ji nějakým zavádějícím způsobem interpretovala. Ale existuje jen velmi málo příležitostí. Mám velkou, opravdu velkou kliku, že jsem dostala roli v "Zoufalých manželkách". Taková role přichází jednou za dvacet let, takže mám velkou radost, že jsem ji získala. My jsme pořád ještě zastoupeni míň, než bychom měli být. Tvoříme třináct procent americké populace, ale v televizi a ve filmu je to jen pět procent. Takže v tomhle ohledu je ještě co zlepšovat. Ale letos jsem dostala ve Washingtonu cenu od organizace National Hispanic Foundation in the Arts Organizations pro nejuznávanějšího Latinoameričana v historii televize. A málem jsem omdlela, protože jsem řekla ne. Měli by to být Ricardo Montabon nebo Ricky Ricardo. Nemůžu to být já. Říkali, že nikdy předtím nebyl na televizní obrazovce tolik vidět nějaký Latinoameričan, a díky tomu se prý v podzimní sezoně objevilo v televizi devět dalších latinskoamerických herců v hlavních rolích, nejen ve vedlejších nebo v menších rolích nebo v pozicích hostujících herců, ale v hlavních rolích, což bylo nejvíc v historii televize.

Gabrielle není ze svého těhotenství moc nadšená. Jak jste na tom vy?

EVA: Já? Nemůžu se dočkat. Chci mít deset dětí. Je to zvláštní, protože jsem řekla Marcu Cherrymu... Nevím, ve které sezoně... Vám tu teď běží první sezóna?

Druhá.

EVA: Víte, že Gabrielle o své dítě přijde. Takže když jsme o tom s Marcem mluvili - a původně to tak nemělo dopadnout, řekla jsem mu, že nechci být v seriálu těhotná, dokud nebudu těhotná ve skutečném životě, takže až se vdám a otěhotním, pak snad i Gabrielle...

Začnete se o dítě pokoušet hned po svatbě s Tonym?

EVA: Ne. Myslím, že si předtím budeme chtít chvíli užívat manželství.

Jaká budete manželka?

EVA: Tony jednou odcházel z domu a měl pomačkanou košili a já řekla: "Sundej ji." Musela jsem ji vyžehlit, protože bych nedokázala vydržet, kdyby šel ven a vypadal, víte, zmačkaně. Taky vařím všechna jídla. A vstávám dřív, abych mu mohla připravit snídani než jde na trénink, připravuju mu jeho vitamíny. Jsem velmi domácký typ. Víte, moji rodiče jsou spolu už pětačtyřicet let, a tak jsou pro mě příkladem. Má matka dělá všechno pro mého otce a moje tety a mé sestry dělají všechno zase pro své muže. Takoví jsme, taková je naše kultura. My se vždycky chováme k muži úslužně, ale já mám docela štěstí, protože Tony mi to vrací. Tony je jako Francouz k ženě velmi pozorný, takže pro něho je velmi důležité mě potěšit a zajistit, abych byla šťastná. Takže v tomhle panuje rovnováha.

Jak je pro vás těžké zahrát situaci, ve které přijdete o dítě?

EVA: Vlastně jedna z mých oblíbených scén je scéna s balonem, kdy se s tím Gabrielle vyrovnává a uvolňuje svůj smutek kvůli dítěti. Bylo vlastně docela snadné to zahrát, protože jsem si ani nedokázala představit, že by se taková tragédie stala mně. Byla to jedna z mých oblíbených scén, protože byla tak realistická. Velmi realistická.

Hrajete Gabrielle tak ráda právě proto, že se od vás tolik liší?

EVA: Ano. Hraju ji ráda, protože nemá žádné morální zábrany, protože si dělá, co chce a kdy chce, a to je pro mě jako pro herečku hodně důležité. Kdybych musela hrát doktorku nebo policistku nebo právničku nebo něco takového, kde by byla postava definována určitými parametry jako "právník by tohle nikdy neudělal" nebo "policista by tohle nikdy neudělal" a doktoři se vždycky chovají eticky... musela bych se držet herecké škatulky, zatímco Gabrielle má... Dělá si co chce a kdy chce. Když ji Marc tvořil, řekl o ní, že si při jejím psaní užívá skoro nejvíc, protože si může říct: "Tak dneska udělá tohle a bude to sedět."

Je její šatník zase o něco víc sexy teď, když už není těhotná?

EVA: Ano, to je. Kate Adairová je naše kostýmní výtvarnice. Navrhla pro mě v téhle sezoně spoustu věcí. Je to legrace, protože já od minulé sezony přibrala. Nevím proč. Ale všechno je mi nějak těsnější, a tak jsem jí řekla: "Kate, tví lidé pro mě dělají všechno tak hrozně těsně. Já vím, že chce, aby to bylo sexy, ale - no tak!" Všechno prostě bylo hrozně malé a já myslela, že to bylo kvůli nim, protože chtěli, aby byla Gabrielle sexy. A oni mě přeměřili a začali říkat: "Jsi tlustší."

Myslíte, že jste přibrala, protože jste zamilovaná?

EVA: Ano. Vážně ano. Myslím, že je to proto, že jsem zamilovaná a už se nemusím snažit.

Zdraví vás.......

26. dubna 2011 v 16:28 | Nikol |  >Moje keci

Zdraví vás Nikol

Čaute.. Já jsem nová spolumajitelka tohoto blugu. Na měsíc budu mít tenhle blog a doufám že se vám to tu bude semnou líbit.

Ze začátku jsem udělala pár změn !
Nový desing ! Doufám že se vám líbí a doufám že se líbí i admince :)
Možná udělám ještě nějaké změny.

Ještě se tu musím porozhlédnout jak to tady vlastně je a pak začnu přidávat novinky o načí Evičce a Zoufalých manželkách !
V komentářích mě najdete pod jménem Nikol-> nic převratného prostě jen Nikol

Tak se zatím mějte a doufám že budete semnou spokojení :) !